| Helphelppplease a întrebat:

Ajutorrr! Sunt singur acasă și am vărsat foarte multă mâncare (friptură) fara sa vreau pe covor. I.am spus tatălui meu și l- a luat să îl ducă la spălat și s.au murdarit și pereții puțin. Cu ce pot șterge? Repede vă roggg mama vine la 5 și am încurcat-oo. Am Nevoie de sfaturi atât în privința ștergerii pereților cât și a calma-o pe mama. ( sigur o sa "explodeze" când o să vină și vede că nu mai e mocheta si ma întreabă ce s.a întâmplat )
Help va rog din Suflet

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Dar cum ai varsat mancarea?

| blAster85 a răspuns:

Spune-i ca ati vost jefuiti v-au furat mocheta si potolulaughing

| Expressions a răspuns:

Da foc la casa si cumpara alta laughing

(evident gluma din moment ce mama vine la 5 si acum e trecut de ora 8)