| Mysteryossa a întrebat:

iar am o intrebare: de vreo 3 zile am observat ca am o scurgere vaginala mai altfel.adica nu e ca inainte.acum e mai lipicioasa, adica in momentul in care ma dezbrac de chiloti, se intinde asa...de ce oare?crying nu m-am exprimat tocmai bine, dar sper sa intelegeti. funda si voturi

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești în perioada de ovulație, are spect de albuș de ou.
Te speli în mod obișnuit și în aceste zile "pline" îți poți pune pe interiorul lenjeriei intime protejslip.
Pa, pa.

| Mysteryossa explică (pentru Legiuitoarea):

Adica nu trebuie sa ma sperii, nu? nu am nimic?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Mysteryossa):

Bună.
Nu ai de ce să te sperii, este fiziologică treaba.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca nu ustura si miroase urat, e ok, dar daca ce am enumerat, nu sta, poate fi o infectie...

| iEmonel a răspuns:

Casa & Gradina? Da' vrei sa folosesti "chestia" aia ca ingrasamant?laughing

| Mysteryossa explică:

Scuze,am vrut sa postez la "dragoste si sex"

| Mysteryossa explică:

Nu am inteles raspunsul tau...

| IuliaMand a răspuns:

Phai se mai intampla cateodata...( ce varsta ai? ) ca daca nu ai cisclu poate sa iti vina. parerea mea, sper ca te-am ajutat daca nu poate e o dereglare hormonala

| Mysteryossa explică (pentru IuliaMand):

Am 18 ani.iar ciclul mi s-a terminat acum cateva zile, mai exact sambata