| Djibouti a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un produs Einhell, mai exact o motocoasa si o masina de tuns iarba pe benzina. Imi puteti da sfaturi, pareri, despre aceasta firma?
Credeti ca-si merita banii?
Imi cer scuze daca am ales doua categorii, n-am stiut in care se incadreaza.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Einhell este o marca buna, insa nu profesionala. Deci este foarte potrivita pentru acasa, pentru a o folosi singur, cu grija si atentie.

| viotedy a răspuns:

Asa si asa.Sunt mai ieftine dar si cu viata mai scurta.Am avut un redresor si n-a trait prea mult.

| tunsgazon a răspuns:

Daca doresti o masina de tuns iarba si o motocoasa de calitate cauta pe www.tunsgazon.ro