| LadyA a întrebat:

mi-am cumparat ieri o cala dar in ghiveci, este galbena dar am observat ca are picaturi de apa pe aproape fiecare frunza desi nu am udat-o in asa fel incat sa ii ud frunzele. Stie cineva de ce? Multumesc si funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu a fost ingrijita corespunzator de catre cei de la magazin. Nu este o tragedie. Totul este ca tu sa ai grija de planta asa cum trebuie. Uite, am gasit niste sfaturi pentru tine si floarea ta:
http://gradina.acasa.ro/......54015.html