| CARMENCITA a întrebat:

Cat costa sa zugravesc un apartament doua camere cu materiale ieftine si cat dureaza? Apartamentul e confort unu,are hol mic, e circular.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti si singura crede-ma doar sa vrei pentru 2 camere isi trebuie cam 3-4 galeti de tifel sau var cu culoare nu isi recomand var cu culoare daca tot faci sa fie de calitate, eu spun ca 100 de euro sunt de ajuns poate si mai putin important dai cu amorsa doar daca scimbi culoarea, se da de 2 ori cu culoare pe pereti, se da doar orizontol si vertical

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000 euro, cam 4 zile. Funda?

| Mirela77 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci! Daca doar schimbi culoarea este ieftin si o poti face
singura sau cu ajutorul prietenilor, transforma zugravitul in petrecere cu mancare si bautura.Te costa maxim 200€ cu materiale si petrecere!:-D:-D:-D:-D

| bellatoma a răspuns:

Buna! Sotul meu lucreaza in domeniu si zice ca zugravirea ar putea fi facuta cam in 3 saptamani si suma necesara ar fi intre 800-1000 lei (bucatarie, baie, hol, camere). In privinta manei de lucru depinde de zugrav.