| Furnicuta000 a întrebat:

Daca tot a venit vara in aprilie, oare mi se coc ciresele de iunie in mai? Acum au inceput sa se formeze alea verzi

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu știu care e treaba, dar totul e dat peste cap. 30grade la mijlocul lui aprilie? Nici nu vreau să mă gândesc la august.

| ioana748 a răspuns:

Vremea va avea fluctuații de temperatură, cand cald, cand frig.
Doamne ajuta.

| Lupică27 a răspuns:

Intrebarea asta mi-a adud aminte de bancul ala
De ce e rosia galbena? Pentru ca e verde.

| Furnicuta000 explică (pentru Lupică27):

Tu mereu ai ceva de comentat pe langa subiect. Te rog sa-mi dai ignore daca ai de gand sa dai numai raspunsuri din astea

| Lupică27 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Iarta-ma furnicut-o dar asa sunt eu sarcastic, carismatic, ce sa fac pot sa ma mai schimb eu la varsta asta? Ramanem prieteni?

| LisaJulie a răspuns:

Hmmm poate, eu sper sa se coacă fructele în general cu atâtea schimbări în clima

| IamJoKeR a răspuns:

Se coc ciresele

| Răpităînnori a răspuns:

Tot în iunie se coc.