| rem1x70 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu pamant pentru flori? Am inteles ca de la florarii dar vreau sa stiu un raspuns cat mai sigur sa nu ma fac de rahat big grin.
Funda

Răspuns Câştigător
| IoanaIonuca a răspuns:

Iti dai seama ca la florarii este pamant pentru flori laughing Stai linistit, ni te faci de niciun rahat.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu ce te faci de ras? Te duci si ceri pamant pentru flori ca sigur au. Daca nu, gasesti si-n Dedeman, Carrefour, Cora etc.

| Oana92 a răspuns:

Gasesti in aproape orice supermarkt sau magazin cu produse pentru constructii/gradinarit. Si probabil mai ieftin decat in florarie.

| WaterDrop a răspuns:

Daca la florarii nu ai curajul sa incerci, gasesti sigur la Dedeman.

| Stropdeploaie a răspuns:

DE la cofetarie acolo sigur gasesti!

| florinflorescu a răspuns:

Poti cumpara de la orice florarie, depinde ce planta ai, ii trebuie un anumit sol. Dar mai poti cumpara si de hipermarketuri cum ar fi Careffour, Kaufland sau Dedeman si Praktiker. In ultimile 2 poti gasi o varietate mai mare.

| rem1x70 explică:

Multumesc Ioana si Water. Am sa incerc si la Dedeman

| Mădă0611 a răspuns (pentru rem1x70):

Si la Lidl si Penny am vazut.