| ceausu_sofica a întrebat:

Pisicile mele (si ale vecinilor probabil)

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Ce pisica mea si a vecinului ai vrut sa intrebi?

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Si ale noastreeee...laughinglaughingCe ai vrut sa ne intrebi?

cristian
| cristian a răspuns:

Da desigur pisicile tale si ''soricelul''meu si a vecinilor mei.

Bula
| Bula a răspuns:

3-5 pisici sunt indispensabili IN JURUL casei, mai ales daca stai la casa. Te scutesc de vizita soarecilor, sobolanilor. In apartament mai mult de o pisica deja iti comlica viata, mai ales daca in loc de soareci mananca lapte- si miere... devil

mlm
| mlm a răspuns:

Totusi cred ca mai urma sa ne spui ceva! day dreaming

| LittleZyzy a răspuns:

Nu ai terminat intrebarea...si nu putem intelege ce vrei sa spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mai curioasa : cum oare a ajuns "intrebarea" asta pe site? In pisicii mei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti traiasca pisicile si la multi ani!
P. S Si ale vecinilor.

| alina88 a răspuns:

Ce ai vrut sa spui cu asta.cred ca mai urma ceva?