| anonim_4396 a întrebat:

Azi i-am dat drumul afara pisicii mele care are 10 luni, ce fac daca se duce in curtile vecinilor? Mai ales unele curti din care nu prea mai poate iesi sau unele curti in care locuiesc niste oameni care nu suporta pisicile? Help

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti sa se întoarcă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisicile merge peste tot pe unde le taie capul. Daca nu vrei ca pisica ta sa mearga atunci trebuie inchisa in casa. Nu ai vreo garantie ca daca merge la un vecin va mai veni si inapoi. Unora le plac animalele si altora nu. Vezi de ea daca vrei sa o ai pentru mult timp happy Oricum cum scapa merg pe unde vor.