| Cristy2015 a întrebat:

Am acasa cativa mandarini. Am auzit ca trebuie altoiti pentru a face fructe. Daca nu-i altoiesc nu vor face fructe?

Ofer funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Andryez a răspuns:

Cu intrebarea asta chiar m-ai nimerit, am si eu 2 lamai, si da trebuiesc altoiti pentru a face roade, altfel nu vor face niciun fruct, si eu astept sa se faca lamaii mari sa-i pot altoii, si cand ii vei altoii alege o persoana competenta sa faca acest lucru, pentru ca ti-i poate strica, si toata munca ta se va duce pe apa sambetei, SUCCESwinking

| Cristy2015 explică (pentru Andryez):

Eu am acasa si mandarini si portocali si lamai(Lamaiul e mare face fructewinking )