| 6111992 a întrebat:

Buna TPU va rog frumos sa ma ajutati daca puteti am si eu doi mandarini dar nu din aceiia pui in ghivechi ai am afara in curte(sunt mari)si acum mi-au dat fructe cum ar trebui sa ai ingrijesc sau ar trebui sa ai strop cu vreo solutie daca da care ar fi accea va multumesc frumos cel mai folositor raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| 6111992 explică (pentru alessia5158):

Multumesc frumos pentru ajutor dar acesta il stiu si eu si nu ma poate ajuta, nu imi spune nimic pentru ai proteja imi spune decat ce sa fac cand sunt mici si eu am altfel de mandarin foarte foarte mari(cam aproape pana la etajul 4 al unui bloc) precizez ca mandarini nu sunt in Romania oricum multumesc frumos.

| Georgykaa a răspuns:

Eu zic sa ii uzi ca inainte si fara nicio solutie ca poate sa nu mai faca fructe