| dramazaptoorg a întrebat:

Am o problema MARE,,, De cateva zile a-mi tot apare pe,peretele casei,prin interios niste gandaci mici cu botu ascutit (negri) am dat cu sprei,,,am facut curat sub-pat bine rau,,,am dat cu prei prin toate gaurile din parchet,,peste tot,,si pe tavan! Mi-am schimbat lenjeria,, tot! Dupa cateva zile iar au aparut!crying( Am facut experiment pe unul am dat cu sprei pe el,,,iar spreiul nu are nici un efect crying(,,,Ce sa ma fac sa scap de acesti gandacii,, sau macar sa aflu ce rasa sunt ei si sa descopar mai multe (((((( Multumesc Anticipat

4 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Daca ti-au intrat in mobila e grav, nu mai scapi de ei.

| LIN2010 a răspuns:

Incearca cu insecticidul K300+ (de la producatorul SANO) eu l-am folosit si sunt foarte multumit de rezultate.(tub spray 630 ml, tratament repetat de 2 ori). Succes