| cicioasa a întrebat:

Stie cineva daca se poate cumpara o cabana pe langa mare in franta, Spania, Italia cu o suma sub 20 de mii de euro? sa aiba camere putine, 1-2 si ceva teren...mersi

3 răspunsuri:
| Alezina a răspuns:

Cabana la mare nu am auzit dar poti gasi multe case frumoase in apropierea mari mediterane sau chiar cu privire la mare.dar mult mai scumpe

| Alezina a răspuns:

Cabana la mare nu am auzit.dar sunt multe case frumoase in apropierea mari mediteranene.sincer sunt mult mai scumpe dar cine stie. Sper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat