| alexandrubt13 a întrebat:

Unde se mai poate da anunt sau un site cu resturi materiale constructii pentru a gasi cateva placi de gresie model luat acum 3 ani de la dedeman? Imi trebuie pentru locul unde s-a umblat la tevi pentru reparatii

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

La Dedeman nu mai sunt in stoc, ai cautat modelul pe care il ai pe internet si nu l-ai gasit nicaieri?

| SuNaM a răspuns:

Fii atent. Sper că ai un telefon cu decent pentru asta. Te duci un magazin play și instalezi Google Lens. După ce l-ai instalat, dai pe căutare și faci o poza la gresie. Lens va căuta peste tot pe google unde poți să găsești modelul tau de gresie. Daca inca este undeva online, îl va găsi și așa îl vei putea cumpăra. Dar o să îți arate produse noi de obicei și asta însemna că nu vei putea cumpăra fix cate ai nevoie, ci un pachet sau doua in funcție de care ai nevoie. Daca ai întrebari despre proces, zi și te ajut.

| MihaiMB a răspuns:

Pe OLX, publi24 ai incercat?

| Korkodeln a răspuns (pentru MihaiMB):

Nu uita sa pui si o poza CLARA cu modelul si dimensiunile gresiei cautate.

| MihaiMB a răspuns (pentru Korkodeln):

Eu nu am așa ceva, eu doar am spus unde ar putea să se uite să caute.