| Vlad_Gîrboan_1991 a întrebat:

Unde as putea gasi (daca exista) in Romania, sau mai specific in Cluj-Napoca, un deposit de materiale de constructii reciclabile. Si aici ma refer la un deposit unde as putea gasi, scanduri, tevi de pvc, placi de lemn, covoare/mocheta, care au ramas ca surplus de la constructii. Nu ma intereseaza sa fie noi, si cantitatile de care am nevoie sunt prea mici ca sa merite sa le cumpar.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asa ceva nu exista pe planeta noastra, incearca pe marte... big grin

| Vlad_Gîrboan_1991 explică (pentru lpavel):

Exista, dar nu stiu unde pot gasi aici in tara. Daca ai auzit cumva de termenul de "junkyard" sau "scrapyard", astea doua descriu exact ceea despre ce vorbesc eu. Si nu trebuie mers pana pe marte pentru ele. Dar merci de raspuns.