| Coloringthevoid a întrebat:

Anime-ul Fate-stay night Unlimited Blade works e continuarea de la Fate stay night sau doar o serie ova?

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Este un remake, precum fullmetal alchemist brotherhood.
Unlimited Blade works e mult mai bun decat originalu

| Coloringthevoid explică (pentru neca):

Dar sti daca va fi o continuare de la Fate stay night?

| neca a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Momentan nu, poate vor adapta Fate/hollow ataraxia

| Coloringthevoid explică (pentru neca):

Continuarea ar fi la fate stay night sau fate stay unlimited blade works? Da, deja pun prea multe intrebarilaughing

| neca a răspuns (pentru Coloringthevoid):

La amandoua, fate stay night si fate stay night unlimited blade worcks sunt mai mult sau mai putin aceias poveste.

(fate zero a fost un animu genial si fate stay night a fost mediocru, cand au refacut fate stay night au incercat sa il faca la fel de bun ca fate zero)

| Coloringthevoid explică (pentru neca):

Mersi mult happy