| beyutzapop0987654321 a întrebat:

Ati copiat vreodata la teza laughing si daca da cum ati rezolvat pentru cel mai comic rasp dau fundalaughing

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Chiar pe 9 cand a fost finala Europa League am dat teza la geografie straight face.Ma astept la nota mare oricum am avut o fituica de toate frumusetea pe care eu si colegul meu de banca m-a pus-o pe genunchi si cand trecea profa miscam piciorul putin mai in fata si nu se vedea day dreaming daca nu iau 9-10 ma duc la profa si ii arat ca am scris exact ca in caiet! Sa-mi dea socoteala! phbbbbt

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mda,am inventat tot felul de semne; pentru subiect puneam mâna la bărbie după arătam cu degenul nr. subiectului, pentru execrițiu închideam pumnul, după care la fel, arătam cu ajutorul degetelor răspunsul.
Matematica e așa ușoară. laughing

| AikkoxD a răspuns:

Mereu la teze & teste îmi iau fustă şi bluză decoltată. N-are niciun profesor tupeu să mă controleze în sutien sau sub fustă. Merge de fiecare dată.

| Polaris a răspuns:

Ce copiat, ce învățat? Nu merită efortul.
http://i.imgur.com/qClEq.jpg

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu,nu am copiat pentru ca nu este normal, inseamna ca nu stii cum era in urma cu cateva zeci de ani, cum procedau profesorii(se mai invata cate ceva)iar intrebarea ta nu este deloc amuzanta, iar comic nu inseamna amuzant, comic=banda desenata.

| Fiction a răspuns:

Nu..si nici nu voi copia.Punct.Punct.Punct.Punct.Punct.Virgula,Punct.

| floryynnel a răspuns:

Eu nu am copiat nici odata, am preferat sa invat.
1. Ce legatura are intrebarea asta cu T/A?
2. La teza la istorie, toti faceau copiute... avand mult de invatat m-am gandit sa fac si eu pentru orice siguranta, am facut. In clasa mi-a luat-o alt coleg care nu si-a facut,(la noi de obicei unii fac copiutele si altii le ia) pai nu a inteles ala nimic, eu scriu FOARTE mic, cu prescurtari, si in copiuta... s-a uitat ala toata ora si nu a scris nimic, pe cand eu nu am avut treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am copiat niciodata.
Imi era mai dificil sa stau si sa ma gandesc la metode marsave de a copia, decat sa stau cu ochii iesiti din orbite la 12 noaptea incercand sa invat toate regulile de la inceput. Ma rog, si varsta eraa...

| Aneurysm a răspuns:

***, teza la romana
http://i.imgur.com/jyTXe.jpg

| LaNaibaa a răspuns:

La teza la romana mi-a cazut copiuta pe jos si m`am chinuit toata ora sa o iau laughing

| DWDT a răspuns:

Imi dadeam suturi cu colegul si aratam cu degetele ce numar ii ca raspuns (la mate). la romana de scriam in palma rasp

| teonel2 a răspuns:

EUbig grinragos,care-i raspunsul la intrebarea 3?
Dragos:Lasa-ma!
Iar eu am raspunsul,, Lasa-ma"(chiar era si raspunsul asta!)
EU:Ma, care-i raspunsul la intrebarea 12?
Pe moment nu mi-am dat seama ca ala l-a strigat pe unu pe nume Sergiu, iar la problema era si varianta asta(era o problema cu cine minte).Eu am pus varianta Sergiu.

| lextar113 a răspuns:

Da,mi-am scris definitiile pe talpa de la pantofrolling on the floor

| NotoriousG a răspuns (pentru lextar113):

Mersi mult o sa incerc si eulaughingrolling on the floor

| NotoriousG a răspuns:

MEREU... si nu numai la teza...la orice test.
am copiat uite asa. i am dat unui coleg din fata o ciorna... si mi a facut cam jumatate din teza...shii gt.

| Laurovici_Monika_1995 a răspuns:

Mi-am lipit cu guma de mestecat o hartie cu toate raspunsurile si le aratam si celorlalti.M-a vazut profu' i-am zis ca am purici si ma manca piciorulaughingmi-a si scazut 2 puncte din notalaughing am luat 7laughing)))