| RorySan a întrebat:

Buna as vrea sa vad si eu lista voastra cu anime.
Mersi

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Lista mea e... ceva mai anormala. http://myanimelist.net/animelist/clowred

| RorySan explică (pentru Cloudless):

Nu este adevarat de ce vrezi asta maj imi plac mult si am mai aflat multe anime noi la care vreau sa le vizionez
mrs

| Cloudless a răspuns (pentru RorySan):

Lista mea e mare laughing, nu sunt multi care sa ma intreaca, plus ca am revazut o gramada de anime, deci am in jur de 16000 de episoade de anime vazute.

| RorySan explică (pentru Cloudless):

Cati ani ai daca nu te superi?

| Cloudless a răspuns (pentru RorySan):

Nici o suparare, 20.

| RorySan explică (pentru Cloudless):

Multi inainte de la ce varsta te uiti la anime

| Cloudless a răspuns (pentru RorySan):

10 ani, cam de atunci stiam indeajuns de bine engleza incat sa inteleg subtitrarile.