| Sid23 a întrebat:

Buna big grin. Am cam ramas in pana de anime-uri. Am vazut pana acum Naruto (ca toti bineinteles), Shaman King, Death Note, Elfen Lied, Claymore, Another, 11eyes, Ao No Exorcist, Devil may cry. Imi puteti da niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Code Geass
Darker than black
Blood +
Blood-C
Kuroshitsuji
Drrr!
Ergo Proxy
Hellsing

10 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Dragon ball si hellsing

| 拉维尼亚 a răspuns:

Jigoku Shoujo
Gravitation
InuYasha
Blood+
Claymore
Full Metal Panic
Full Metal Alchimist
Kiddy Grade
Kiddy Girl And-
Ghost in the Shell
Venus vs Virus
Kaleido Star
Cowboy Bebop
Slayers
Paradise Kiss
Firy Tail

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Daca nu ai vazut Dragon ball si dragon ball z, ai trait degeaba.

| Sid23 explică (pentru VasilicaDarkKnight):

Nu mi se par cine stie ce. Si doar pentru ca nu am avut chef sa ma uit la aceste anime-uri nu inseamna ca am trait degeaba.

| VasilicaDarkKnight a răspuns (pentru Sid23):

Era doar o expresie. Cam astea au fost votate cele mai bune anime facute vreodata

| Sid23 explică (pentru VasilicaDarkKnight):

Stiu ca era o expresie si ca sunt unele dintre cele mai populare, dar am raspuns pentru faptul ca m-a cam deranjat.

| GrimReaper a răspuns:

Bleach big grin

| MinnieMo0use a răspuns:

Lovely Complex
Nana
Meitantei Conan

| cozo a răspuns:

DAP! incearca Black Rock Shooter plz
http://anime.kage.ro/anime/black-rock-shooter/