| HopeToLife a întrebat:

Bună, scuzați categoria, dar este mai populată și aș vrea un răspuns rapid.
Deci. Vreau să-mi spuneți niște anime`uri de dragoste, da așa calumea, să plângi la ele ca o fântână... Am văzut destul de multe din animeurile mai. eh. Aș vrea un răspuns cât mai rapid.
Mulțumesc aniticipat ^_^
P.S. Aș dori dacă se poate să fie înafară de acestea:
Ouran Highschool Host Club, Baka to Test to Shoukanjuu, Diabolik Lover, Kaichou wa Maid-sama!, Nana, Kyoshiro to Towa bo sora, Sword Art Online, Inu x Boku SS, Kami-sama Hajimemashita, Sukitte Ii na eu, Rosario+Vampire, Uta no Price-sama, Hidan no Aria, Romeo x Juliet, Hotarubi No Mori E, Anohana, Kimi ni Todoke, Eden of the East!
Cam astea ar fi cele care le-am vizionat.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Clannad (2 sez)
- Golden Time
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Suzuka
- Hana Yori Dango
- True Tears
- Paradise Kiss
- Kimi ga Nozomu Eien
- Honey and Clover (2 sez)
- Guilty Crown
- Sakamichi no Apollon
- 5 cm per second
- Kimikiss Pure Rouge
- Itazura na Kiss
- Natsuyuki Rendezvous
- Kotonoha no Niwa
- The Place Promised in Our Early Days
- Ano Natsu de Matteru
- Mashiroiro Symphony

Vizionare placuta!

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu nu te scuz, m-am saturat de prostiile astea cu "categoria mai populara", te raportez!

| HopeToLife explică (pentru Th3AbSinTh3):

Dacă te deranja întrebare, o puteai evita.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru HopeToLife):

Sau tu puteai sa alegi categoria potrvita de la inceput, nu era logic asa?
in timp ce intrebarea ta primea raspunsuri, altele care erau puse la categoria potrivita erau evitate.

| ryuu a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu exista categorie dedicata anime-urilor, dar tinand cont ca anime-urile si desenele animate au la baza manga-urile respectiv benzile desenate (comics), categoria asta este buna cat si categoria Filme\Seriale.
Intrebarea primeste raspunsuri numai daca persoana care o citeste are raspunsul.
Un exemplu la "Asa nu" esti tu. Dai un raspuns ce nu are legatura cu intrebarea. La evaluare puteai sa alegi categoria potrivita (daca ai considerat ca este postat gresit)

Si ce sunt cu amenintarile astea "Eu nu te scuz, m-am saturat de prostiile astea cu "categoria mai populara", te raportez!", daca tot vrei sa faci curatenie, raporteaza pe cei care fac spam.

O zi placuta!

P.S. lasa absintul deoparte!winking

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru ryuu):

Pai am raspuns intrebarii ca sa o pot pune la categoria potrivita si am raportat-o si la spam...
o seara placuta si tie!
nu las absintul, in cateva ore am intalnire cu cateva pahare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paradise kiss

| shadow72 a răspuns:

Vrei sa plangi..incearca wolf's rain...nu e dragoste dar o sa plangi...sau daca nu http://www.animefreak.tv/taxonomy/term/5155%2C5152

| KokoroChan a răspuns:

Iti recomand:
- Angel Beats!
- Vampire Knight
- Kuroshitsuji
- Hotarubi no Mori e (film anime)
- Paradise Kiss
- Rouruni Kenshin
- Guilty Crown
- Bokura ga Ita
- Elfen Lied
- Chrono Crusade
- Death Note
- Code Geass
- School Days (nu e foarte trist sfarsitul, mai degraba socant)

Vizionare placuta! happy