| Jokerh6662 a întrebat:

Buna seara TPU! M-am uitat recent la Anime-ul Tokyo Ghoul, ambele sezoane le-am vazut, si nu prea am inteles niste chestii. Cine imi poate raspunde la urmatoarele intrebari primeste funda.

1. Ce se intampla cu Kaneki?

2. Hide moare? Amon?

3. Touka ce va face?

4. Cand apare sezonul 3?

5. Unde pot citi manga in romana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. cu kaneki nu se stie sigur inca, adica exista mai multe teorii...

2. cel mai probabil hide a murit, la fel si Amon

3. Touka ce sa faca? E o c*rva tsundere din punctu meu de vedere...

4. in iarna anului 2016 (adica peste aproximativ 11-12 luni)

5. nu stiu xD manga in romana mai rar gasesti... nu prea citesc manga, dar si cand o fac, o citesc in engleza tongue

sper ca te-am ajutat intr-un fel ^^

2 răspunsuri:
| Sєвα a răspuns:

1.Kaneki nu moare (explic la 6);

2.Hide nu moare (explic la 6);

3.Touka conduce cafeneaua;

4.Anu' asta parca;

5.Nu e tradus in romana, daca vrei in engleza cauta-l pe KissManga/MangaReader;

6.Am citit pana la chap 20 (dupa finalul sezonului 2), si din cate am inteles din comentari/poveste/pareri Kaneki l-a mancat pe Hide, dupa care si-a pierdut memoria si a devenit Haise, un "porumbel"...
(m-am lasat de citit TG manga pentru ca dura ceva timp pentru a uploada un capitol).

P.S. M-am uitat la amandoua sezoane de 2 ori doar ca sa inteleg mai bine animeul, iar din a 2-a parte am inteles mai bine povestea...

| Feșăn_Fetița_1996 a răspuns:

Mai bine uita-te la serial, il gasesti pe Animekage, intelegi mult mai mult decat din manga