| ParradiSs a întrebat:

Sal tup am vazut animeul Tokyo Ghoul 1 si 2 si vr sa stiu cand apare 3 si mia vr sa ma lamuriti cu cv:
1. Kaneki moare?
2.ce se intampla cu retu prietenilor sai?
3.la sfarsit o arata pe ea (nu stiu cum sa scriu numele) pretena lu kaneki ca descide o nouo cafenea si la sfarsit zambeste de ce?
Va multumesc! funda.

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Va aparea anul asta insa nu e sigur cand.
Nu este foarte mult material deci nu e sigur daca va continua de unde a ramas sau nu.Pot doar sa iti spun ca nu se numara printre anm care au fost pana acum anuntate pentru primavara lui 2016. Daca vrei sa afli ce se intampla iti recomand sa citesti manga.

| ParradiSs explică (pentru Bobby711):

Poti sa imi dai linkul de la manga

| Bobby711 a răspuns (pentru ParradiSs):

Eu citesc in engleza pe tableta folosesc manga rock daca te intereseaza nu prea ma uit la astea sub in romana ma uit doar la cele dublate prin urmare nu prea stiu asa multe site-uri incearca animeg altul nu mai stiu.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sezonul 3 Tokyo Ghoul va fi lansat în toamna/iarna lui 2016 - vezi linkul :
http://when-will.net/......-2015.html

http://www.animemaru.com/tokyo-ghoul-season-3-confirmed/

Toate cele bune!