| DrFlame a întrebat:

Am o nelamurile despre animeul Black Butler.Tocmai ce am terminat sezonul I si am inceput sezonul II, dar faz e ca nu am prea i teles..adica ele nu au nici o legatura? Ciel a murit in primu sez. Da in sez II nu mai e vorba de el si de Sebastian? Nu ma supar daca imi da-ti spoilere vreau doar sa inteleg daca se leaga sezoanele.Mersi!

3 răspunsuri:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Nu au legatura, mai ales cu Black buttler Book of circus (III)

| anedreaeaaa a răspuns (pentru ﱞﱞﱞ):

Nu raspunde daca nu stii.
Sezonul 2 are legatura cu primul sezon si Sebastian si Ciel vor aparea... Ciel de fapt nu a murit in primul sezonhappy

| ﱞﱞﱞ a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Scuze, eu ma refeream la ambele sezoane si Book of circus