| 준섭 a întrebat:

Hei ^^. Vreau sa ma lamureasca si pe mine cineva in legatura cu sezonul doi din Kuroshitsuji. Sa inteleg ca Sebastian nu i-a mai luat sufletul lui Ciel, si povestea continua? In episodul 3 se intalnesc cu Grell, iar Ciel il intreaba cine e, in sezonul 1 il cunostea. Sunt confuza big grin.

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Sebastian nu a putut lua sufletul lui Ciel deoarece acesta fusese furat de către celalalt majordom. Ciel, momentan nu își mai aduce aminte nimic de la acel incident. Oricum urmărește seria în continuare, ți se vor oferi mai multe răspunsuri pe parcurs.
Îți urez vizionare plăcută și sper ca ți-am fost de ajutor.

| 준섭 explică (pentru AndradaRoxana9):

Merci mult :3. Voi urmari cu siguranta, ador anime-ul asta ♥.

1 răspuns: