| Static a întrebat:

Fundinta. Pentru cei ce s-au uitat la Kuroshitsuji. In ultimul episod din sezonul 1 Sebastian ar fi treuit sa ii i-a sufletul lui Ciel. Insa nu a aratat. Iar dupa a inceput sezonul 2. Si Ciel era inca in viata. Cum? Adica, ce s-a intamplat cu adevarat?

2 răspunsuri:
| Skypee a răspuns:

Nu a reusit sa ii ia sufletul.

| Tanamy a răspuns:

Mai sti ca Sebastian si-a pierdut un brat in lupta? Claude a profitat si i-a furat amintirile lui Ciel lasandu-i sufletul gol asa ca Sebastian nu l-a omorat ci a vrut sa ii redea ura.