| ErrChan a întrebat:

care este cea mai amuzanta intamplare a voastra? a acui este cea mai amuzanta primeste fundita

Răspuns Câştigător
| dOoLcShe a răspuns:

Poilove struck.sa intamplat chiar ierilaughing>. eram afara si discutam cu fetele despre lucruri neimportanthe cum ar fhi ca sa mergem intr'o zi la un suclaughing.jhi eu m-am ridikath d p skara si am fakuth un pas.si calcat p degetele unei prieteneelaughingrolling on the floor.jhi a tipat asa de tare inkath laughing>.ma durea kapulaughing>.jhi ea ma injura si eu i-am zis:scuze nu am vruth:.si ea a plecath si s-a dus in casa...laughing.si cand a venit iarasi afara era bandajatha la degete si scria p bandaj --->dau m**e la proastehappydar scria mik.laughingsi eu i-am zis "jhi eu dau m**e la bandajathe si to aveam un plasture p piciorul stangrolling on the floor,,

12 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Intr-o zi, când am ieșit de la scoală,eu o așteptam pe mama mea, și am văzut în gradina școlii ca era o femeie care semăna cu ea, avea același pulover, și am întrebat-o:
-Ce faci, mai?
Oh doamne a fost cel mai rușinos moment din viata mea...

| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

Pai acum cateva zile a trecut o masina pe drum, iar eu am crezut ca e cea pe care o asteptam cu pepeni si ma duc la sofer si-l intreb cat e kilogramul dar dansul imi raspunde ca lemnele nu se vand la kilogram si m-am intrebat daca vreau eu sa cumpar lemne. A fost foarte rusinos deoarece masina era oprita langa magazin si erau multi vecini acolocrying

| NoGames a răspuns:

Cred ca a fost iarna trecuta cand ninsese pentru prima data si ieseam de la scoale cu toti colegii dupa mine sa-mi faca botezu ca eram singura sin clasa care nu primise worried. Dupa ce merg putin cu ei in urma o iau la fuga, ma impiedic si cad in zapada, nu mai aveam cale de scapare! Cand aia ma inconjoara incep eu "Da stiti...sunt racita, va rooog nu dati la fata" Si cat mia discutam asa ca sa mai trag de timp spune unu dintre ei "Da' de ce dicutam noi ce sa-i facem? Hai pe ea!" Da' vine un mai mare si ii face botezu unuia care trebuia sa mi-l faca mie (razbunarea luihee hee Si eu cum am ramas singura, adica doar cu unul dintre baieti ca restul incercau sa-l salveze pe ala ingropat de viu, m-am ridicat, l-am impis pe cel care statea sa ma supravegheze sa nu plec si am luat-o la fuga pana am ajuns la intersectie laughing
A 2a zi nu a mai fost asa de buna >.

| CatzPopularity a răspuns:

Eram eu. Am alunecat pe o coaja de babana. Si mi-am rupt tocul. Apoi, am trecut pe langa niste flori. O albina m-a intepat. M-am enervat si am intepat-o si eu. Am mers acasa. Cand credeam ca ceva mai trist nu exista am deschis calculatorul si m-am uitat la un film in care juca Brad Pitt ca s-a nascut batran si a murit tanar. Apoi, m-am dus la cimitir si am mancat un mar. Dintr-o data in cimitir, in timp ce ploua, o liniste profunda s-a asternut. Pana cand am ragait eu...

| ErrChan explică (pentru CatzPopularity):

Nu cred ca e adevarat...este?

| CatzPopularity a răspuns (pentru ErrChan):

Nu big grin
Asta i s-a intamplat prietenei mele! Mie mi s-a intamplat ceva gen ca un baiat voia sa ma sarute pe obraz straight faceasa era provocarea. Tata era prin zona...Nu am acceptat provocarea si tata si-a dat seama ce se intampla si a zis: Nu mai refuza, ca atunci si ei te vor refuza, ca si eu pe vremea mea faceam asta.
O_O Am impietrit

| Rosiilabucata a răspuns:

Eu fac fotbal de performanta si uneori mergem sa jucam in alte orase cu alte echipe amicaluri si intr-o zi eram in autocar la geam si dorme-am(geamul era deschis find cu doua locuri in spatele soferului) si colegul din fata mea are rau de masina si pe cand dormeam linistit i-a venit sa vomite si lea cerut celorlalti o punga dar ceilalti spunea ca nu va vomita dar deodta ceva mi sa "spart" de fata era voma aluia si sub scaun se vedea cum se scurge iac! nu este asa

| ησηαмє a răspuns:

Pai a fost asa : Odata cand eram cu prieteni afara eu Adi si Ionut jucam fatascusa iar eu eram de mijit si sau ascus apoi am pornit in cautare tongue...acolo era un om isi repara masina imbracat aproape la fel ca ionut zic : Team vazut mah'! hai iesi de-acolo si apoi cand am vazut ca nu era el m-am intors si am cazut si mi-am julit aproape toata fata...laughing)rolling on the floor))
Fundita?big grin

| byank30 a răspuns:

Pai a fost odata la ora de mate. colegul din fata mea i-a cerut un pix colegului meu de banca, si eu m-am enervat si le-am zis: terminati mai odata ca iar o sa ma certe pe mine doamna directoare si eu st nevinovata! dar doamna directoare era chiar in spatele meu...laughing nu mai puteam de rusine... dar a inceput si ea sa radarolling on the floor

| iulia_2907 a răspuns:

Era in timpul scoli si eram la ora de matematica si deodata un porumbel se izbeste de geamul clasei mele.

| xcLmx a răspuns:

Era o zi frumoasalaughingsi un prieten de-a meu l-a scuipat pe altu in gurarolling on the floordin gresealabig grin