| denisukalove a întrebat:

Cui le plac anime-urile?

14 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Multor persoane, care sunt prea puţine să fie destule.
Vreau ca lumea să fie plină de otaku.

| birdie14 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Nu crezi că dacă lumea ar fi plină de otaku, uşor, uşor nici nu va mai exista o lume?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru birdie14):

Mă doare fix undeva.
Dar măcar lumea să ştie ce e ăla şi să nu mai existe acei superficiali: "Te uiţi la desene!?"

| birdie14 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

La asta te susţin!

| Zoey112 a răspuns:

Mie imi plac forte forte foarte mult happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Mie, chiar mi-ar place ca anime-urile sa fie mult mai cunoscute in Romania si in alte tari, ele sunt frumoase, sunt de toate tipurile ( comedie, aventura, actiune etc ), sunt foarte interesante si doresc sa nu se mai spuna te uiti la desene!, sunt anime-uri :p

| Cristian2003 a răspuns:

Animeurile sunt super tari

| JiTerra a răspuns:

Mie

| NikolasXD a răspuns:

Mie )

| UnVis a răspuns:

Mie -mi plac animeurile, unele sunt foarte frumoase si unori chiar ne invata lectii de viata.

| Abbcdd a răspuns:

Mielove struck sunt superbe.

| BlueArrow a răspuns:

Mie imi plac.

| GeorgeLove a răspuns:

Chiar imi plac multe, dar nu cred ca pot fi numit un "Otaku".
Eu am vazut vreo' 50 de animeuri si preferatele mele sunt Fairy tail, Date a live, Baka to test big grin