| MXxXMXxXM a întrebat:

Ma uit la anime-ul soul eater si am ajuns la episodul 43, de la 43 in colo nu mai merge sa vad deloc.
Am cautat o gramada, deci cine imi da si mie anime-ul soul eater ro sub, de la episodul 43 pana la 51?

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Acum ceva timp, era si pe Animax.Acum pe net sunt rezultate slabe sa cauti soul eater ro sub? pe ce site era? Animekage?

| MXxXMXxXM explică (pentru AdrianaBacescu):

Nici pe Animekage nu merge, nu merge pe niciun site, de la ep 43 in sus.

| Cristyna2000 a răspuns:

Incearca sa cauti episodul pe trilulilu. Asa am facut de obicei la animeurile care nu merg pe anumite site-uri.