| FBtrust a întrebat:

Ce anime gen Corpse Party, Another, Dead Note imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hey
Sunt destul de putine animeuri horror bune.
Incearca Gakkou no kaidan, desi e un anime mai vechi, e foarte frumos, l-a dat si la televizor pe animax, cand eram mai mica. E vorba de un grup de copii si mai multe fantome. E super.
Shiki, asta e plin de sange, insa, presupun ca daca ai vazut corpse party asta nu va fi o problema pentru tine.
Parasyte e printre cele mai apreciate animeuri scoase recent, ca si in titlu, e vorba de un parazit.
Mirai nikki
Elfen lied
Si un anime, care se aseamana foarte mult cu Death note, e Code Geass.

| FBtrust explică (pentru Deleb):

Iti multumesc, cand mai am nevoie de lucruri de genul o sa apelez la tinewinking

| Deleb a răspuns (pentru FBtrust):

Cand doresti ^^poate o sa raspund mai greu la mesaje private dar nu e o problema presupun, ca mna, nu le prea observ.

| FBtrust explică (pentru Deleb):

Prin skype, daca ai, e mai usor asa laughing