| PuscaDorina99 a întrebat:

Heiii fani naruto shippuden vreau parerea tuturor celor care le place acest anime,ce credeti ca se va intampla in continuare? Va reusi naruto dupa cel invinge pe pain sa reconstruiasca satul si va reusi sal aduca acasa pe sasuke?,o sai inviga pe toti cei din akatsuki? Vreau toate parerile voastre, si care este cea mai buna prere sau ipoteza dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Cristian2003 a răspuns:

Naruto l-a invins de mult pe Pain, a reconstruit satul, toti cei morti si-au luat suflete; e inapoi datorita tehnicii lui Nagato dar el a murit din cauza consumului excesiv de chakra, toti ceilalti din akatsuki au murit in afara de Sasuke si de alti noi, dar nu stiu daca Naruto o sa-l aduca acasa pe Sasuke

| ryuu a răspuns (pentru Cristian2003):

In afara si de Hidan, care este prins in groapa din padure.

| Cristian2003 a răspuns (pentru ryuu):

O da ai dreptate

| PuscaDorina99 explică (pentru Cristian2003):

Ok mersi mult ca mai lamurit imi place foarte mult naruto shippuden da eu nu am posibilitate sa-l vad pe net si la tv nu cred ca da naruto shippuden...mersi ca miai raspuns polticos. happy

| Cristian2003 a răspuns (pentru PuscaDorina99):

Si eu iti multumesc pentru funda si uite daca vrei sa vezi toate episoadele din Naruto shipuden atunci intra pe animekake
La revedere si o zi buna

6 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Realizezi ca in momentul de fata confruntarea are loc intre Madara si Obito vs Naruto +team? Ar trebui sa te uiti mai mult la anime.

| HaruDarkAngel a răspuns:

Naruto va reusi sa reconstruiasca satul si in mare i-a invins pe cei din Akatsuki, dar a aparut Taka si liderul lor e Sasuke, deci nu cred ca va reusi sa-l aduca inapoi. Toti il or mort pe Sasuke fiindca e un infractor. Iar dupa ce a pornit un razboi nu se va mai intoarce oricum.