| PiticaMari a întrebat:

Pentru fanii Naruto Shippuden! Credeti ca Sasuke o sa lupte impotriva satului sau am auzit ca Sasuke o sa o captureze pe Sakura si Hinata! Este adevarat?
FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| adriancraiescu a răspuns:

Nu se stie in niciun caz. Ce ai auzit tu sunt niste zvonuri care circula printre fanii Naruto Shippuden. Cat despre valoarea de adevar nu se stie.

| PiticaMari explică (pentru adriancraiescu):

Mersi de raspuns :*. Dar tu crezi ca ei o sa ramana impreuna( Sasuke si Sakura)?

| adriancraiescu a răspuns (pentru PiticaMari):

Probabil,in cazul in care naruto reuseste sa-l convinga pe sasuke sa revina in frunza cu siguranta sasuke si sakura vor fi impreuna dar daca nu...

5 răspunsuri:
| Seriojca a răspuns:

O sa lupte improtriva satului fiindca este suparat pe sat ca l-a angajat pe Itachi sa-si ucida clanul

| Seriojca a răspuns:

Sasuke va sa lupte impotriva satului fiindca este suparat pe frunza pentru ca, l-a impus pe itachi sa isi ucida clanul.

Întrebări recente