| SooJin a întrebat:

Cine stie niste anime romance? Gen kaichou wa maid sama sau shugo chara? Si sa fie cu niste baieti asa mai perversi ^-^" Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Hei, iti dau cateva ..in unele sunt baietii mai perversi in altele nu(dar nici unul din baieti nu se compara cu Usuilaughing ) :
Paradise Kiss;
Nana;
Tonari no kaibutsu-kun;
Bokura ga ita;
Amnesia;
Kami-sama hajimemashita;
Sukitte ii na y o;
Earl and fairy(nu prea sunt scene de perversiune dar e un anime de nota 10);
Koutoura-san;
Seikon no qwaser(asta e destul de pervers dar tipul e adorabil);
Itazura na kiss;
Skip beat;
Lovely complex;
Hiiro no kakera;
Presupun ca yaoi nu iti plac deci nu ma complic cu alea, cam astea sunt anime-urile care cred ca ti-ar putea placea. Sper ca te-am ajutathappy

| SooJin explică (pentru Dalyan):

Multumesc o sa ma ajute mult laughing happy

4 răspunsuri:
| Mada2799 a răspuns:

Inu x boku ss, Kamisama Hajimemashita

| SooJin explică (pentru Mada2799):

Unde ai vazut episoadele cu Inu x boku ss intregi? pe youtube nu sunt >~

| Mada2799 a răspuns (pentru SooJin):

M-am uitat cand erau pe trilulilu dar nu cred ca mai sunt.