| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine credeti ca va ramane Naruto? Cu Hinata sau Sakra?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Măi, aici se învârt patru persoane, fie că vor sau nu. Hinata îl admiră de mult pe Naruto, însă el o iubeşte pe Sakura. Dar Sakura, este atrasă de Sasuke. Iar el, este mult prea ocupat cu răzbunarea, deci nu îl interesează nici o fată.
Cu cine va rămâne Naruto la final? Bună întrebare. Se învârt într-un cerc al romanţei fără sens. Hinata ar avea un mic avantaj, doar dacă Naruto ar renunţa la Sakura, deşi nu cred.

| anonim_4396 explică (pentru positivity):

Da,ai dreptate

22 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Cred ca atunci cand Naruto isi va da seama de adevaratele sentimente ale Hinatei si ca Sakura il iubeste pe Sasuke si cu asta basta. cred ca va ramane cu Hinata insa in acest anime orice e posibil deci ma astept la orice big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sakura*scuzati greseala:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar daca o luam logic Minato si Kushina au fost practic la fel deci as merge pe Sakura findca Kushina nu l-a placut de prima data pe Minato si Naruto nu cred ca va renunta asa repede la Sakura chiar daca nu-l place si eu nu cred ca Sakura nu are nici un sentiment pentru Naruto.Dar in procente ar fi cam asa.
60%100 Sakura-Sasuke
Naruto_Hinata(nu neaparat)
40%100 Sakura-Naruto
Sasuke---------(poate Hinatalaughing )

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Pe tine te intereseaza daca Naruto ramane cu aia sau cu aia? Cred ca s-a mai pus de 6 ori intrebarea asta, si pune si tu intrebarea la filme/seriale ca nu te doare mana, aici este benzi desenate sau comics (acelasi lucru).

| anonim_4396 explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Si ce daca?:]

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce daca? Ar trebui sa fi raportata daca raspunzi asa.

| agent003 a răspuns:

In final Naruto ramane cu Hinata, ei vor avea 2 copii un baiat care ii seamana lui naruto si o fata care ii seamana Hinatei, Sakur va avea o fata Cu Sasuke, dar acesta nu va fi in satul frunzei, Al 6-lea Hokage ( Kakashi) ii va da locul urmatorului Hokage lui Naruto. Baiatul lui Naruto se poarta la fel cum se purta naruto cand era mic.

| PattyC a răspuns:

Pai lucrurile sunt cam complicate hinata il iubeste pe naruto dar naruto o iubeste pe sakura si sakura il iubeste pe sasuke(ce fraiera, cred ca este cea mai proasta nu vede ca sasuke a vrut sa o omoare si inca mai tine la el fraiera)as vrea ca sakura sa renunte la sasuke si sakura sa se indragosteasca de naruto(asa as vrea eu darr nu se va intampla) crying

| anonim_4396 explică (pentru PattyC):

Mda:-s

| 니코 a răspuns:

Eu cred ca Naruto va ramane cu Hinata deoarece Hinata il place mult pe el si sentimentul o sa fie reciproc, cu Sakura nu cred deloc ca o sa ramana deoarece chiar daca Naruto mai are sentimente fata de ea; ei inca il place de Sasuke si nu o sa sil scoata din minte
parerea mea...inca nu se stie ce o sa se intample dar din cate am inteles nu o sa fie nici un cuplu in acest anime din pacate poarte ca in Akippuden o sa se intample ceva happy

| anonim_4396 explică (pentru 니코):

Eu am auzit ca Akippuden e doar un zvon O_O.Ma rog o sa aflam cand se va termina Shippuden:3

| Macaw a răspuns:

Eu cred ca Hinata va ramane cu Naruto. in plus, le sta bine impreuna tongue! Sakura...ce sa mai zic de ea? O bate vantu laughing! Hinata il iubeste pe Naruto de ani buni si grei! Ea mereu l-a iubit si il va iubi mereu! De Sakura. ce sa mai zic, din nou, o bate vantu! angry Este ametita rau fata asta. Dupa ce ca aproape a omorat'o, inca il mai iubeste pe nesuferitul ala de Sasuke! Cred ca din fete, doar Sakura nu mai e cu picioarele pe pamant! Serios! :-l Eu cred ca o sa ramana NaruHina.batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Macaw):

puppy dog eyes Poate:p

| pandispan2011 a răspuns:

Ma, asta e anime nu este iubiri secrete sau ce o mai fi pe la tv

| Casa a răspuns (pentru pandispan2011):

Hmm buna intrebare, poate o fi Hinata, dar eu cred ca cu Sakura va fi, in fiine vom vedea noi.succes.

| SIenderman a răspuns:

Opinia mea este ca va ramane cu Hinata, iar stiti motivul Sakurei pentru iubirea ei? Ca Sasuke e un tip rece (cool) si dragut, sunt sigur ca va aparea un alt personaj in viitor si Sakura il va admira. Vreau sa spun ca nu ma uit la Naruto de mult timp.

| robyrdv a răspuns:

Eu spun ca hinata are un avantaj foarte mare fiindca doar ea s-a dus dupa naruto si sia sacrificat viata iar pe sakura cred ca o durea undeva de el hai sa fim seriosi hinata e si mult mai curajoasa in timpul luptei decat sakura dar sakura e mai curajoasa in restul timpului decat hinata

| anonim_4396 explică (pentru robyrdv):

Dathinking da e draguta Hinata

| ShadowQueen a răspuns:

Sakura il iubeste pe Sasuke, nu cred ca ar vrea sa fie cu Naruto. Si chiar daca ar vrea acum, Hinata l-a iubit mereu pe Naruto, mi s-ar parea mai frumos sa ramana cu ea.

| mariogolanu a răspuns:

Cu naruto va ramane sakura

| Crista_Marius_1995 a răspuns:

Ieu vreau ca naruto sa steie cu sakura pentru ca naruto si sakura sut personaji mei preferati. ieu o urasc pe hinata daca n-ar fi fost ia naruto si sakura ar fi fost ipreuna dor ca kishimoto l-a facut pe sasuke o alta problema ca naruto sa fie cu sakura