| Alexandru_Stanciu_1992 a întrebat:

Heyy, cei care se uita la Tokyo Ghoul... n sezonul al 2 a fost un final ciudat incat si emotional, stiti daca v.a aparea si sezonul al 3 sau daca stiti ceva manga?

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Am toate episoadele descarcate din sezonul 2, dar nu l-am vazut decat pe primul.Pe bune, urasc anime-ul, dar il si iubesc(putin). Cand am dat peste un spoiler mai devreme cu Hide, deja mi-am dat seama ce s-a intamplat.Am inteles ca ar aparea un ova.Dar nu cred ca va rezolva prea multe pentru ca se bazeaza pe alte personaje.
Cat despre manga, CITESTE.Acolo Kaneki nu pleaca la Aogiri si toata actiunea merge pe un plan cu totul diferit si Kaneki trece printr-o schimbare radicala(din nou) iar Hide e probabil foartefoartefoarte ok. FFFFF
Serios, mai bine citesti manga-ul.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Eu...eu as fi dat si bani numai sa vad partea cand ii rupe oasele lui Ayato animata.Si lupta cu Arima.Si tot ce a mai desenat Ishida.Si eu il urasc dar imi si place in acelasi timp.Mai ales muzica si vocile personajelor.
TRES BIEN

| MaliciousDeath a răspuns (pentru єχcєєℓ):

in general pentru ca studio pierrveryshit.
http://i.imgur.com/2YPoRLi.gif
ma intreb daca Ishida urmareste anime-ul macar din mila.

5 răspunsuri:
| HaiseSasaki1995 a răspuns:

In manga Kaneki, intr-un fel moare.Peste 3 ani, el devine Hide Sasaki, avand o amnezie puternica, si fiind investigator la CCG.Arima a planuit sa aiba o echipa de ghouli(jumi-juma) de la inceput.De cand a suferit operatia de transplantat organele lui Rize in el.Asa ca in vara asta, cand apare un OVA si apare si sez. 3, el va avea o echipa ca si el, jumi-juma big grin Deci Arima nu l-a omorat.Doar citeste manga, si ai sa intelegi xD

| Nicolle_Nicolle_2000 a răspuns:

A aparut sezonul 3 din Tokyo Ghoul happy