| AndaluziaM a întrebat:

Hi all am si eu o intrebare de ce cand vreau sa desenez un anime din capul meu nu imi iese? Si cand ma uit la poza animeului imi iese? Adica tot ce pot sa fac este doar sa copiez cu privirea? Asta insemna a sti a desena? Agrumentati-mi intrebarile acestea voi care stiti sa desenati

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Vezi ca stii? ^_^

5 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Aici este vorba la cat de talentat esti happy. Unii copii, vad un desen si il pot memora, si il pot face asa din minte. Iti trebuie antrenament ca sa faci asta, sa desenezi mereu desenele, dupa sa le faci de mai multe ori, ca sa vezi daca iti ies. Daca vrei sa faci ce vrei u sa faci, nu mai copia, si fa un desen de la 0. E mult mai greu, dar ai mai mult de castigat, si castigi mai multa experienta asawinking.

| AndaluziaM explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Hm...adik sa inventez ceva din capul meu si sal perfectionwz?

| AndaluziaM explică (pentru AndaluziaM):

Adica sa nu te gandesti ca pun foaia pe ecran si-l copiez

| AndaluziaM explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Multumesc esti un scump

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru AndaluziaM):

Vezi ca stii? ^_^

| サクラ a răspuns:

Nu stiu nici eu, asta ma intreb mereu.