| MaryusCobra a întrebat:

Seria Naruto Manga este urmatoarea dupa Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| LoStEyEs a răspuns:

Naruto manga este " Naruto " si " Naruto Shippuden " impreuna. De aceea se da titlul de ex: " Naruto chapter 529". Pentru ca Naruto are 200 si ceva de3 episoade,+ alea shippude, + filmele+ ova-urile, is cred ca vreo 500 si ceva de caractere
Sper ca te-am ajutatwinking

4 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Manga = banda desenata, chestia de la care a pornit Naruto. Serialele anime Naruto si Naruto Shippuden sunt derivate din manga - manga si serialele anime sunt separate, nu formeaza o serie, deci nu poti spune ca manga "urmeaza dupa" Shippuden.
Manga e in schimb cu mult inaintea serialelor, asa ca daca vrei sa vezi ce o sa urmeze in seriale, poti sa citesti manga.

| loveplus a răspuns:

Intereaba un chinez.

| ndc a răspuns (pentru loveplus):

Sa nu te auda vreun chinez zicand asta! Naruto e scris si animat de japonezi.

| loveplus a răspuns (pentru ndc):

Tot aia, ori chinezi ori japonezi tot sunt peste noi cu 100 de ani sad