| RorySan a întrebat:

Pentru cei ce au vazut anime-ul Bakuman, ce nota i-ati da?
Cum vi s-a parut?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10. Pentru perioada aceea, a copilariei era super tare. Aveam si Bakumani laughing Pe aia Tigrena parca thinking

| HandaSei a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred că confunzi Bakuman cu Bakugan, care nici măcar nu a fost anime, ci desen animat... rolling on the floor
Bakuman este un anime Romance, unul chiar foarte cunoscut și apreciat! ^.^

| anonim_4396 a răspuns (pentru HandaSei):

Bakuman scria? rolling on the floor Uite ce chioara sunt laughing
Eh, tot pe acolo. Era fain si Bakugan laughing

| Dalyan a răspuns:

Desi la inceput am fost sceptica in privinta acestui anime si am fugit ceva vreme de el a ajuns printre preferatele mele.10+ la toate cele 3 sezoane.Mi-a placut cum a urmarit viata si evolutia celor doi, cum s-au creat relatii intre personaje, si nu cred ca am putut sa urasc un personaj din anime-ul asta la sfarsit desi initial aveam mai multi "dusmani"laughing.Ti-l recomand cu mare drag.Vizionare placuta daca te hotarasti sa ii acorzi o sansa!big grin

| RorySan explică (pentru Dalyan):

Da i-ama cordat am vazut pana acum 7 episoade
de-abia ieri l-am inceput
mai am mult de vizionat
si mersi

| Dalyan a răspuns (pentru RorySan):

Ma bucur.E un anime care, chiar merita vizionat!^^

| RorySan explică (pentru Dalyan):

^.^