| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume! Stie cineva ce inseamna numele Aang, din desenul de pe Nickelodeon Avatar ultimul razboinic al aerului?

2 răspunsuri:
| Bejenariu_Cezar_1990 a răspuns:

Aang e un Nume ca oricare alt nume. Pe mine ma enerveaza cel mai mult ca este prea scurt acest serial crying

| ryuu a răspuns (pentru Bejenariu_Cezar_1990):

"Avatar: Legend of Aang" are 61 de episoade, nu cred ca este chiar scurt.
Sa nu uitam continuarea, a doua serie (urmatorul avatar) "Avatar: Legend of Korra", ce are deocamdata 26 de episoade. Mai sunt 2 carti (cartea 3 si 4, 13 ep\carte), cartea 3 apare anul acesta (inca nu se stie data exacta).