| MadalinLostRoad a întrebat:

Salut semnul care are Omi pe frunte in desenele animate reprezinta ceva? https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Conform xiaolinpedia.wikia.com:"These white dots can be taken as a metaphor of him unleashing his ultimate potential." Dar dacă ai spus că ai mai văzut semnul atunci m-am mai documentat, iar unii cred că semnul are ceva legătură cu energia chi, sau concentrarea.

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Nu reprezinta nimic. dar in desen semnul ala e semnul care il avea maestrul ala care a murit si care a ascuns toate sheng alea ii prea complicat de zis. si cateodata cand foloseste apa. sper ca te-am ajutat. Funda?

| MadalinLostRoad explică (pentru Niklauss):

Am vazut semnul in mai multe locuri, nu doar in denene