| Neverosimil a întrebat:

Vreau sa stiu daca zvonurile sunt adevarate ca naruto va muri? Eu iubesc acest anime. Nu as vrea sa moara naruto dar totusi as vrea sa stiu. Si merita sa te uiti la Boruto?

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

N-am vazut boruto doar cateva ep din anime boruto n-are nici o ambitie
si lumea mai mult il iubeste pe naruto pentru ca el a fost nevoit sa obtina totul pe cand boruto este un rasfatat
deci sansele sunt destul de mari cred ca o sa moara naruto ca lumea sa poata trece mai departe si sal accepte pe boruto
totusi nu sunt sigur pentru ca daca il va omora pe naruto va fi o sabie cu 2 taisuri ori va aduce mai mult fani ori toti fani care sau uitat doar pentru naruto o sa renunte la serie

| Neverosimil explică (pentru damnedwolf):

Multumesc. Deci nu este nimic sigur?

4 răspunsuri:
| Gabriel9707 a răspuns:

Din cauza aceasta se spune ca Naruto va muri:

https://www.youtube.com/watch?v=73HGFyiPTwk

Cred ca este din primul episod din Boruto.

| Neverosimil explică (pentru Gabriel9707):

Atunci nu este nimic sigur nu?

| KeyoAsurame a răspuns:

La inceput a fost doar un zvon dar acest zvon a devenit atat de mare incat toti cred iar multi il vor pe naruto mort in anime caci a inceput o noua serie cu un nou personaj principal
eu sunt in japonia in acest moment dar in nici o stire despre anime nu se spune ca naruto va muri in noile serii boruto sau ca Kashimoto ar vrea asta
dupa mine NARUTO VA FI MEREU VIU

| Kindless a răspuns:

Lumea se ferește de spoilere ca de șerpi și tu îi cauți să te muște?

| Neverosimil explică (pentru Kindless):

Dalaughing
Am vazut din greseala ceva pe Youtube si sunt foarte curioasa