| alexandru1589 a întrebat:

- Începând cu această dată, vreau să fiți conştient de faptul că sistemul de operare al dispozitivului dvs. a fost compromis prin expertiza mea şi a fost obţinut acces deplin la contul dvs. Traseele tale digitale au fost sub supravegherea mea de mai mult de o scurtă perioadă.

Un virus din sistemul dvs. mi-a permis să preiau controlerele dispozitivelor dvs., în special ecranul şi camera. Toate datele dvs., de la istoricul de navigare la mesajele private, au fost încărcate în siguranță pe serverele mele.

Te-ai gândit vreodată la potențialul datelor tale digitale? Mi-a venit o idee revoluţionară: un videoclip cu ecran divizat în care eşti văzut cum te masturbezi pe o parte în timp ce navighezi pe internet pe cealaltă parte. Este un conţinut inovator ca acesta care captează atenţia tuturor!

Trebuie să recunosc, chiar m-a uluit.

Un clic rapid şi aş putea distribui acest videoclip tuturor prietenilor tăi prin e-mail, reţele sociale şi aplicaţii de mesagerie. De asemenea, sunt capabil să public toate accesările dvs. de e-mail și platforme de mesagerie.

Dacă nu doriți să o fac, trimiteți-mi 1100 $ (dolar american) în portofelul meu Bitcoin. Adresa portofelului meu bitcoin- bc1qv7kcx7hh8q6am4r388w2v2lld7gulmjapnhcw4

Dacă nu sunteți sigur cum să umpleți un portofel Bitcoin, vă sugerez să utilizaţi Google. Nu este deloc greu. Odată ce fondurile sunt primite, voi elimina imediat toate materialele nedorite. După aceea, ne putem despărţi. Mă angajez să dezactivez şi să elimin toate programele malware de pe dispozitivele dvs. Poți avea încredere în mine; Întotdeauna îmi ţin cuvântul. Aceasta este o afacere corectă, mai ales având în vedere timpul pe care l-am investit în urmărirea profilului şi a traficului dvs.

Vă rugăm să reţineţi că aveți la dispoziţie 48 de ore din momentul deschiderii acestei scrisori pentru a efectua plata.

După această perioadă, dacă nu primesc suma specificată de la dvs., voi distribui accesul la conturile dvs., site-urile vizitate, datele personale şi videoclipurile editate tuturor, fără niciun avertisment.

Tine minte. Nu fac greseli. Aș sfătui să nu luaţi acest lucru cu uşurinţă; Am multe resurse la dispoziţie.

N-are rost să te plângi de mine pentru că nu mă găsesc. Formatarea unității sau distrugerea dispozitivului nu vor ajuta, deoarece am deja

datele dvs.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca tu ai un video cu el cand batea 2 pitici la fund cu o paleta de ping pong si le turna miere pe parul de pe piept.

| VoidEternal a răspuns:

Vrăjeală ieftina.

Zi-i să-și bage emailul și datele în fund.

| Xox0 a răspuns:

Pff.
Raspunde-i: "Arata-mi ce ai."
Si va fi dus pentru totdeauna.
Acopera-ti camera cand mai intri pe filme xxx.
Deasemenea vezi ce aplicatii vechi sau nesigure ai pe dispozitiv (mai ales pe laptop).

| alexandru1589 explică (pentru Xox0):

Ce crezi că o să facă?

| Xox0 a răspuns (pentru alexandru1589):

Daca ii scrii ce ti-am spus, te lasa-n pace.
De asemenea, raporteaza-i adresa ca tentativa de phishing

| alexandru1589 explică (pentru Xox0):

Cum