| Pisicutaaaa a întrebat:

Ai vrea sa faci parte intr-un ritual de exorcizare?

6 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna pai in România trăiesc alături de comunitățile de români diferite alte comunități etnice, cu tradiții culturale, lingvistice și religioase specifice. Regiunile cu cea mai mare diversitate etnică din România sunt Transilvania, Banatul, Bucovina și Dobrogea. În zonele cu diversitate etnică mai redusă, precum Oltenia și Moldova, se manifestă cea mai mică deschidere atât față de pluralismul etnic, cât și față de cel politic. [1][2] Atitudinile cele mai reci față de maghiarii din România se manifestă în zonele unde aceștia sunt cel mai puțin prezenți (Oltenia, Muntenia, Dobrogea, Moldova), iar percepția cea mai pozitivă asupra lor se înregistrează în Transilvania. Totodată, atitudinile cele mai reci ale maghiarilor față de românii din România se manifestă în zonele unde românii sunt cel mai puțin prezenți (Harghita, Covasna)

| Myssteriusthanlife a răspuns (pentru Myssteriusthanlife):

Omgf imi cer miii si milioane de scuze aveam deschis mai multe ferestre cu intrebari si cred ca din greseala ti-am dat tie inca odata mii de scuze :*

| roxaa15 a răspuns:

Mai copile nu mai crede tot ce vezi in filme, exorcizarile se fac doar de catre preoti cu har puternic, tu daca vrei sa te joci cu asa ceva s-ar putea sa nu iesi prea bine din joaca ta. Take care!

| Pisicutaaaa explică (pentru roxaa15):

Mai copile eu te-am intrebat acum daca nu raspunzi e treaba ta laughing

| AnastasiaMara a răspuns:

Nu vreau sa fac parte big grin... eu vreau sa fac unul :X tongue

| NutellaN01 a răspuns:

Ai vrea sa-i exorcizez capu' lu mata?
Am oferta..si in plus e gratis.
Hai acu'..cat mai e cald.