| IngerAlb a întrebat:

Alcatuiti-mi si mie propozitii cu : autoritate, legitimitate, putere. fundita

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Pe bune? Vor... vorbești serios? Serios?! Nu poți să faci niște amărâte de propoziții?

Te faci de rușine.
*Rușine*
Sunt 100% sigură că vrei să îți faci temă, iar eu te ATENȚIONEZ! Când pui întrebarea, obosește-ți degetele alea mici, și dă mai jos. Acolo o să vezi foarte clar, că la numărul 4, scrie așa ceva:
"4. În atenția elevilor/studenților: Nu acceptăm întrebări prin intermediul cărora încercați să vă rezolvați temele pentru acasă sau temele de vacanță. Cei care nu vor respecta acest aspect riscă să fie sancționați prin ștergerea/ suspendarea contului. (De ce procedăm astfel | Mai multe informații despre ce se acceptă și ce nu pe TPU)

Nerespectarea regulilor minimale de funcționare a TPU.ro poate duce la ștergerea conturilor."
Ai rămas uimită, nu-i așa?

Dacă vrei să nu mai faci prostii de acest gen, citește lucrul ăsta numit "regulament": http://www. TPU.ro/intrebari-frecvente

| Raducu_Seby_2000 a răspuns:

Andrei are o putere mare