| yoysh a întrebat:

Am avut o zi incredibil de proasta! voi ce faceti cand aveti o zi proasta?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.stiu senzatia.
mi-a murit o colega la 15 ani.si azi am fost la inmormantarea ei...
asta da zi grea...
incearca sa nu te mai gandesti ...asculta muzica, vb cu prietenii.etc!

| Dean1996 a răspuns:

Ascult muzica si scriu.

| Amy a răspuns:

Buna! Eu incerc sa nu ma mai gandesc la absolut nimic din ce ma supara, sa vad doar partea frumoasa, si sa imi oprec mintea sa se duca la lucruri neplacute.Si pana dimineata ma mai linistesc. happy bafta!