| Anonimus1110 a întrebat:

Voi ce faceti cand aveti o zi proasta?

11 răspunsuri:
| Ozanaf a răspuns:

Imi exprim problemele celui mai bun prieten, mananc dulciuri, poate plang, ascult muzica si ies in oras ca sa uit de probleme.

| dream77777 a răspuns:

Hm. incerc sa ma gandesc la o particica (cat de mica) din ziua respectiva care a avut totusi ceva bun. De obicei ma descarc unui prieten si ii povestesc ce am pe suflet

| AtateaConditii a răspuns:

Intru pe chat.

| Nana18 a răspuns:

Cind am o zii proasta la magazin imi cumpar ceva gustos adica ce iti place tie ma pun in pat si ma uit seriale filme desene animate ce iti place sau muzica ma ajuta sa ma distrag de la ghinduri proaste

| sappy a răspuns:

Ma gandesc care e problema, si incerc sa mai salvez ceva! Pana la urma o zi proasta/buna tot noi suntem responsabili pentru ea!

| OnuOnulică a răspuns:

De obicei imi iau telefonul si plec in parc...stau vreo 2-3 ore apoi ma intorc mai calm happy poate si cu vreo fata dupa mine laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Majoritatea oamenilor asculta muzica sau citesc, e un mod frumos de a te calma.
Si eu fac la fel, de obicei ma mai uit la un film, ca sa nu ma mai gandesc la chestiile ce mi s-au intamplat in acea zi.

| peperonies a răspuns:

Ma opresc din a avea o zi proasta si am o zi buna. am puterea asta.

| Deaad a răspuns:

Muzica si atat.

| dani2404 a răspuns:

Ascult muzica si beau cola.

| Janina14 a răspuns:

Eu ascult muzica!winking