| yungandreigawd a întrebat:

Cand aveti o zi proasta, ce faceti pentru a va simti mai bine?

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te plictisesti sau ce ai? Ascult muzică cand am o zi proasta de fapt tot timpul ascult muzică. Alta intrebare

| Sara2 a răspuns:

Ies la cumpărături, îmi cumpăr câte ceva, apoi vin acasă, mă închid în camera mea pun muzică și un pahar de vin, și mă gandesc la lucruri frumoase

| Violleta2022 a răspuns:

Plec la cumpararturi prin magazine, si-mi cumpar ceva frumos, ca sa ma binedispun.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă pregătesc de dimineață pentru această eventualitate. Fiiind pregătit, trec mai ușor peste. Dacă totuși se întâmplă, mă opresc 5 minute și mă resetez. Să începi să îți acorzi ție însuți compensații pentru asta e periculos.

| Apokales a răspuns:

Beau o bere. De fapt... asta se intampla si daca am o zi buna.

| wildthing a răspuns:

Ma antrenez sau fac o plimbare lunga pe jos...ma calmeaza.

| Invictusman a răspuns:

Cristina din București prea nesimțit o devenit frustratul asta de viata, deja o luat-o pe aratura de la o vreme.
El niciodată nu se plictisește, el mereu abunda în fericire.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Zise ala de sta pe TPU noaptea în loc sa se uite la animehee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mai taci :* iubile mica

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Iubile...câh

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ești nașpa :p anime Child

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Tu ești mai nașpa

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ești varza, mai bine nu te nășteai, furi curent degeaba copile, numai anime ai în acei neuroni nefuncționali

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ești retardata? Încetează cu voturile ca te fac praf nu ma provoca

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ma "echipez" si o sterg la sala unde fac cunostinta cu sacul de box si perechea de manusi. Si dau in ele pana ma dor toate in mine de oboseala

| CIaudiu a răspuns:

Nimic. Astept sa treaca de la sine.

| Adrian5575 a răspuns:

Stau singur si ascult muzica sau stau cu persoana iubita.

| Dintrebare a răspuns:

Dorm, mananc si ma uit la filmari cu ratoni grasi.

| CRISTINAMIA a răspuns:

Netflix! laughing

| XyloZdrack a răspuns:

Conduc peste limita legală de viteză.

| HatsuneMiku01 a răspuns:

Ma uit la anime uri