| littleangel_4050 a întrebat:

Am avut un pieten de care m-am despartit acum vre'o cateva saptamani. am facut'o cu el... dar problema e ca am inceput sa am pofte...am vomitat... m-am balonat.etc.si am rugat'o p prietena mea cea mai buna sa ii explice k eu nu stiam cum sa ii zic k e posibil sa fiu insarcinata.si ea a vb cu el.in fine. mi-am facut un test si am avut noroc si am scapat. dar problema e ca el acum i'a zis la actualul meu prieten k am zis chestia aia numai sa se impace cu mine. dar nu era adevarat.cum sa il fac sa isi schimbe parerea si sa nu mai minta atat (a tot scos vb care nu erau adevarate )k cica eu am mers nu stiu unde si i'am zis ca is acasa dar nu e adevarat k tot timpul i ziceam unde eram. oare sa il faca pe actualul sa se desparta de mine d'aia zice lucrurile astea? pls ajutati-macryingcrying

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sincer, eu cred ca ai vrut sa faci utin spectacol, fiindca mi se pare anormal sa-i spui ca e posibil sa fii insarcinata fara sa-ti faci un test de sarcina. Daca lucrurile ar sta asa cum le spui tu, faceai testul de sarcina si ii spuneai numai daca e cazul. Altfel, eu cred ca ai vrut doar sa-i atragi atentia, exact cum crede si el.

| stealthb a răspuns:

Mai ia-ti 2 teste de sarcina de la firme diferite si fa-le... asa de hobby. Si daca actualul tau prieten il crede pe fostul tau prieten... explica-i ca-i un dobitoc si n-are rost sa va pierdeti timpul amandoi. Ce varsta ai totusi?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin, cand am vazut numele tau, credeam ca cineva a intrat pe idul meu si a pus o intrebare de pe el laughing
Daca actualul tau il crede pe fostul si nu pe tine, nu are rost sa stai cu el. Zii asta si lui.

Apropo, mai fa-ti inca odata testul, unele s-ar putea sa fie gresite.
bafta

| littleangel_4050 explică:

Da mno... dar eu nu am vreut sa ii zicstraight face i'a zis o prietena de-a mea fara sa stiustraight face... acum totul s-a rezolvat...doar k ei sunt prietenistraight face fostul si Actululhappysi fostul e f gelos p actualul pentru ca el a fost tinut la mine doar k mi-am batut joc de elstraight face.am facut o prostie recunosc