| VampiritzaAscunsa a întrebat:

Am intrat in anul 2012 si toata lumea vorbeste despre o prostie:
-A vine sfarsitu' lumii in decembrie
-Da, eu imi fac buncar!
Voi credeti in chestia asta?

Răspuns Câştigător
| bogdan1004 a răspuns:

Da asa e e o mare aberatie cu 2012:Vai doamne da-le oameniilor minte.
De mult se vorbeste de apocalipsa de sfarsitul lumii, nu te speria...Din anul 1902 daca nu ma insel se vorbea aberatii atunci nu s-a intamplat nimic dupa vreo 10 ani aceeasi poveste... dupa 20 ani ..tot lla fel acum 2012, Vai trece decembrie si vine 2013 o sa auzim probabil ca se scoala Hitler din morti(bucuria neonazistilor) ce sa mai crezi? Nimic nu crede asa ceva ca iti vin tot felul de idei.AAA faza cu buncarul nu va tinelaughing) daca vine apocalipsa cu foc.

| VampiritzaAscunsa explică (pentru bogdan1004):

Bogdan1004 a castigat deoarece a spus si adevaru si a fost si funny

| bogdan1004 a răspuns (pentru VampiritzaAscunsa):

laughing ca de obicei sunt serios, amuzant, si corectlaughing

| FlAiser a răspuns (pentru bogdan1004):

Deja e sfarsitul lumii nu vezi ca toti oameni au inebuni o sa ajungem sa ne si omoram

| bogdan1004 a răspuns (pentru FlAiser):

De mult oamenii au fost nebuni asta ne este un semn nu speria oameniihappy lasa ca toti avem o mica nebunie in noi care inca arde.Deja se omoara fara niciun motiv deci...

12 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

E o mare tampenie! Pe bune acum cum sa prezica unu ca sfarsitul lumii va fi de ex azi?! Nimeni nu stie si cu siguranta nu va sti nimeni, iar cei care zic asta vor doar sa castige bani.

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Minciuni scruntate, scumpo

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Si asa, suntem la a...20-a reincarnare, sigur trecem si peste asta, nu?rolling on the floor

| vali1985 a răspuns:

S-a anulat in 2012 si au spus ca va fi in 2014.
Dar nu o sa fie niciodata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A mai fost sfarsitul lumii de vreo cateva ori si cu toate astea noi inca scriem pe TPU. Asa ca ne vedem si la anul pe vremea asta.

| Mikutza22 a răspuns:

Niuuuuuuuuuuu pentru nimic in lume sfirsitul va fi atunci cand va fi dar noi cu siguranta nu vom sti asta... va pe neprins de veste :p

| AnkuLokaa a răspuns:

E o porcarie.Mai tineti minte ca in anul 2000 ziceau ca va veni sfarsitu' lumii? E deja 2012 si n-a venit.Asa va fi si peste cativa ani si iar si iar.

| RaZvYy222 a răspuns:

Crede-ma ca nu o sa vina ''sfarsitul lumii'' in 2012 ce auzi de la oameni sunt doar minciuni, eu as zice ca poate se va intampla dar nu acum, si din cauza eruptiilor solare cel mai posibilhappy:X (funa)?