| fancyY a întrebat:

Am o intrebare pentru fete:un baiat/barbat este mai atractiv daca are corpul lucrat? sau daca sunteti intr-o relatie cu unul care arata normal,va face sa il iubiti mai mult daca ar incepe sa arate mai bine? Eu mereu am crezut acest lucru, poate este o mentalitate proasta...deaia am inceput acum cativa ani sa merg la sala, am avut 2 prietene dar nu le-am intrebat daca conteaza,,marimea".
Pe mine unul nu ma intereseaza prea mult aspectul fizic,daca arata normal este perfect,m-i se pare o prostie faza cu sanii si fundul mare,nu te ajuta la nimic, atata timp cat nu este anorexica sau supraponderala este super ok.Nu ma atrage cu nimic niste tesut in plus, asta este si parerea voastra? Si chiar daca ar avea o mica problema cu greutatea tot ok ar fi daca tin FOARTE MULT la ea.Pur si simplu nu imi pot scoate chestia asta din cap.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe mine unul nu ma intereseaza prea mult aspectul fizic, serios?

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt mai atragatori tipii cu abdomenul numai patratele dar in afara de asta nu prea ai ce discuta cu ei. Cand iubesti cu adevarat nu vezi doar ambalajul vezi omul asa cum e el cu calitati si defecte. Punct

| Caro34 a răspuns:

Un barbat este atractiv, daca este OM! Nu ma ajuta cu nimic pachetele de muschi, daca e: nerabdator, mai putin inteligent, lenes, certaret, incult etc. etc. L-as prefera: natural, spiritual, magic, inteligent, punctual... un adevarat OM al legii lui Ohm: "Sa fii OM cu cel ce-i OM cu tine!" Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca e mai atractiv daca are corpul lucrat.Nu,nu am sa-l iubesc mai mult daca ar incepe sa arate mai bine, eventual o sa fiu mai atrasa de el, dar iubirea ramane aceiasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atractiv pentru privit,cat si nu.
de exemplu, eu pe aproape toti ii vad urati.
cu exceptia unui nepot de al vecinei mele, care m-a blocat efectiv si era sa scap ce tineam.
nu stiu daca are corpul lucrat sau nu, dar avea o atitudine d-asta de intelectualo-cavalero-arogant, de printul din poveste. efectiv sclipea din cap pana in picioare, dar chiar nu stiu daca face sala sau ceva.si nici nu mi pasa.
desi cel mai probabil facea, ca era prea perfect.

| Raniaa a răspuns:

Sa aiba grija de el, sa nu fie nici anorexic nici supraponderal.
Imi doresc ceva mai mult, mai profund, decat un pachet ambalat frumos.