| Anastasia3000 a întrebat:

Am o intrebare:
Puteti sa-mi dati idei pentru filme pe Youtube? Si daca numi puteti da exemple atunci imi puteti spune niste provocari nebune care pot fi facute in casa dar care sa nu contina cuvantul scortisoara?

Răspuns Câştigător
| Afroditlove a răspuns:

Deschide geamul si striga: Sunt un unicorn, cu pantaloni. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| stefan563 a răspuns:

Ice bucket chalenge sau provocare a cu sare si gheata ( vezi ca eu am facut si iti arde pielea urat) sau cu bomboanele alea cu gust oribil